UCA2E151MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCA2E151MHD
JLCPCB Part #
C1585359
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 150uF 18mm 250V 31.5mm 7.5mm 750mA@120Hz ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS