UVY2G100MPD1TD
MFR.Part #
UVY2G100MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579494
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 10uF 400V 5mm 64mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS