UVY2V220MHD
MFR.Part #
UVY2V220MHD
JLCPCB Part #
C5112467
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 105mA@120Hz 12.5mm 22mm 22uF 350V 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS