UTS1H100MDD1TP
MFR.Part #
UTS1H100MDD1TP
JLCPCB Part #
C1594947
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2.5mm 5000hrs@105℃ 50V 54mA@100kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS