USA0J101MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USA0J101MDD
JLCPCB Part #
C250982
Package
Plugin,D6.3xL7.7mm
Description
100uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3V 6.3mm 7.7mm 77mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS