UVK1E221MED1TD
MFR.Part #
UVK1E221MED1TD
JLCPCB Part #
C1499178
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 25V 280mA@120Hz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS