URZ1E220MDD1TD
MFR.Part #
URZ1E220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580773
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@10kHz 2.5mm 22uF 25V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS