UTS1V100MDD1TP
MFR.Part #
UTS1V100MDD1TP
JLCPCB Part #
C1594616
Description
-40℃~+105℃ 10uF 2.5mm 35V 43mA@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS