UST1H3R3MDD1TP
MFR.Part #
UST1H3R3MDD1TP
JLCPCB Part #
C1592102
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 3.3uF 36mA@10kHz 4mm 50V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS