LNK2W392MSEH
MFR.Part #
LNK2W392MSEH
JLCPCB Part #
C3814605
Package
Bolt,D76.2xL110mm
Description
-25℃~+85℃ 110mm 14.2A@120Hz 31.8mm 3900uF 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL110mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS