UYA2A201MNJ1MS
MFR.Part #
UYA2A201MNJ1MS
JLCPCB Part #
C20298200
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 16.5mm 18mm 1A@100kHz 200uF 5000hrs@125℃ ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS