UBT1H471MHD8TO
MFR.Part #
UBT1H471MHD8TO
JLCPCB Part #
C2166358
Description
-40℃~+125℃ 1.65A@100kHz 10000hrs@125℃ 12.5mm 470uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS