LKG1V392MESBBK
MFR.Part #
LKG1V392MESBBK
JLCPCB Part #
C1606193
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.4A@120Hz 25mm 30mm 35V 3900uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS