UTT1H3R3MDD1TP
MFR.Part #
UTT1H3R3MDD1TP
JLCPCB Part #
C1581199
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 29mA@100kHz 3.3uF 4mm 5000hrs@105℃ 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS