USP1V220MDD1TE
MFR.Part #
USP1V220MDD1TE
JLCPCB Part #
C2165401
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 3.5mm 35V 8mm 93mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS