URZ1H101MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URZ1H101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1581197
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 170mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS