RNS0G561MDN1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNS0G561MDN1
JLCPCB Part #
C3274682
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 13mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 523mA@120Hz 560uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS