USR1V220MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USR1V220MDD1TE
JLCPCB Part #
C1591611
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 35V 5mm 5mm 78mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS