LAS2W101MELZ30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAS2W101MELZ30
JLCPCB Part #
C3724445
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 450V 710mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS