USP1V100MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USP1V100MDD1TP
JLCPCB Part #
C2165154
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 35V 55.5mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS