GYA1E221MCW1GS
MFR.Part #
GYA1E221MCW1GS
JLCPCB Part #
C1517693
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A@100kHz 10mm 220uF 25V 27mΩ@100kHz 4000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS