UPM2A181MHD6
MFR.Part #
UPM2A181MHD6
JLCPCB Part #
C1598618
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.24A@10kHz 100V 16mm 180uF 20mm 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS