UCY2E390MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCY2E390MPD
JLCPCB Part #
C1598087
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 250V 345mA@120Hz 39uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS