UTT1C471MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTT1C471MPD
JLCPCB Part #
C1580293
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16V 298mA@100kHz 3.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS