UUX1E101MNL1GS
MFR.Part #
UUX1E101MNL1GS
JLCPCB Part #
C2162937
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 181mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS