UVZ1J222MHD
MFR.Part #
UVZ1J222MHD
JLCPCB Part #
C1579364
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.65A@120Hz 1000hrs@105℃ 18mm 2200uF 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS