UPW2E470MHD1TN
MFR.Part #
UPW2E470MHD1TN
JLCPCB Part #
C1592038
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 230mA@120Hz 250V 25mm 47uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS