UPJ1A681MPD6TD
MFR.Part #
UPJ1A681MPD6TD
JLCPCB Part #
C1588944
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 140mΩ 16mm 5000hrs@105℃ 5mm 635mA@120Hz 680uF ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS