URZ2E470MHD1TN
MFR.Part #
URZ2E470MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589270
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 18mm 250V 47uF 480mA@10kHz 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS