EEU-FC1A472B
MFR.Part #
EEU-FC1A472B
JLCPCB Part #
C1598662
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 16mm 2.168A@120Hz 22mΩ 25mm 4700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS