UPW1V182MHD
MFR.Part #
UPW1V182MHD
JLCPCB Part #
C1583934
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 1800uF 22mΩ 25mm 35V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS