UPM1J680MPD6TD
MFR.Part #
UPM1J680MPD6TD
JLCPCB Part #
C5111762
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 310mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 63V 68uF ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS