UKL1H221KHD
MFR.Part #
UKL1H221KHD
JLCPCB Part #
C1584895
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 50V 5mm 735mA@10kHz ±10% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS