LNK2G682MSEJBN
MFR.Part #
LNK2G682MSEJBN
JLCPCB Part #
C1619755
Package
Bolt,D90xL123mm
Description
-25℃~+85℃ 123mm 28.98A@10kHz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS