UKW1V101MED1TD
MFR.Part #
UKW1V101MED1TD
JLCPCB Part #
C1589212
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 300mA@10kHz 35V 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS