UPM1C562MHD6
MFR.Part #
UPM1C562MHD6
JLCPCB Part #
C1590573
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 2.35A@120Hz 22mΩ 35.5mm 5000hrs@105℃ 5600uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS