UWZ1A102MCL1GS
MFR.Part #
UWZ1A102MCL1GS
JLCPCB Part #
C1952696
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 1000uF 10V 10mm 10mm 310mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS