LAQ2P821MELC40
MFR.Part #
LAQ2P821MELC40
JLCPCB Part #
C6285561
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.11A@120Hz 2000hrs@105℃ 220V 35mm 42mm 820uF ±20% Plugin,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS