UPS1H470MED1TD
MFR.Part #
UPS1H470MED1TD
JLCPCB Part #
C1579445
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 42.5mA@120Hz 47uF 50V 6.3mm 650mΩ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS