UPJ1H330MED1TD
MFR.Part #
UPJ1H330MED1TD
JLCPCB Part #
C1580627
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 240mA@10kHz 33uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS