UPX1A102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPX1A102MHD
JLCPCB Part #
C5111987
Package
Plugin,D12.5xL26.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 12.5mm 20000hrs@105℃ 26.5mm 5mm 756mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS