UPM1C391MPD6TD
MFR.Part #
UPM1C391MPD6TD
JLCPCB Part #
C1582913
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ 16V 20mm 390uF 5000hrs@105℃ 570mA@120Hz 5mm 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS