LLS1H472MELZ
MFR.Part #
LLS1H472MELZ
JLCPCB Part #
C1581533
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22mm 3.473A@50kHz 3000hrs@85℃ 40mm 4700uF 50V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS