LNY2V392MSEGBB
MFR.Part #
LNY2V392MSEGBB
JLCPCB Part #
C1616243
Package
Bolt,D63.5xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 14.1A@120Hz 2000hrs@85℃ 28.6mm 350V 3900uF 63.5mm 83mm ±20% 螺栓,D63.5xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS