UPM1A391MPD6TD
MFR.Part #
UPM1A391MPD6TD
JLCPCB Part #
C1589787
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mm 3000hrs@105℃ 390uF 5mm 635mA@10kHz 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS