UPJ2A560MHD6
MFR.Part #
UPJ2A560MHD6
JLCPCB Part #
C1596560
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 15mm 258mA@120Hz 270mΩ 5000hrs@105℃ 56uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS