LNC2W272MSEHBN
MFR.Part #
LNC2W272MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619769
Package
Bolt,D76.2xL78mm
Description
-40℃~+85℃ 13.7A@120Hz 2700uF 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 78mm ±20% 螺栓,D76.2xL78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS