UPJ2A820MHD6
MFR.Part #
UPJ2A820MHD6
JLCPCB Part #
C1600392
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 15mm 16mm 190mΩ 433mA@120Hz 5000hrs@105℃ 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS