UBY1K621MHL6TN
MFR.Part #
UBY1K621MHL6TN
JLCPCB Part #
C1589287
Package
Plugin
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2.35A@100kHz 3000hrs@135℃ 48mΩ@100kHz 620uF 7.5mm 80V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS