UPM1H151MHD6
MFR.Part #
UPM1H151MHD6
JLCPCB Part #
C1599116
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 150uF 15mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm 785mA@10kHz ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS